Hem Blogg Mikrolån Elpriser Pris Badplatser Serier Korsord Synonym Valutaomvandlare På TV Kartor Golfklubbor Högskoleprovet Bokmärk sidan
 
växla valuta

Valutaomvandlare

Växla:


Till valuta:



Genom denna tjänst kan du omvandla ett belopp från en valutakurs till en annan. Du kan också använda vår valutaomvandlare både från en dator eller din mobil.

Kod Land Valuta per KöperSäljer100 SEK
i valuta
EUREurolandEuro19,200210,08689,91
USDUSAAmerikanska Dollar17,82838,618611,60
GBPStorbritannienEngelska Pund19,938211,05969,04
AUDAustralienAustralienska Dollar16,24416,872214,55
BGNBulgarienBulgariska Lev14,68305,211419,19
CLPChileChilenska Peso10,01160,01407 142,86
DKKDanmarkDanska Kronor11,22811,340674,59
IDRIndonesienIndonesiska Rupiah1000,05630,0680147 058,82
JPYJapanJapanska Yen1007,13597,80481 281,26
CADKanadaKanadensiska Dollar16,21426,761214,79
CNYKinaKinesiska Yuan11,16911,315776,01
KRWSydKoreaKoreanska Won10,00660,007912 658,23
MYRMalaysiaMalaysiska Ringgit11,80642,056048,64
NOKNorgeNorska Kroner10,97611,066193,80
PLNPolenPolska NewZloty12,13212,399441,68
CHFSchweizSchweiziska Francs18,07788,765911,41
SKKSlovakienSlovakiska Koruna10,35180,3839260,48
THBThailandThailändska Baht10,22860,2681373,00
CZKTjeckienTjeckiska Koruna10,35540,3955252,84
TRYTurkietTurkiska nya Lira12,21852,525039,60
HUFUngernUngerska Forint10,03050,03392 949,85

Visa valutakurs / växelkurs för alla valutor.

Hitta Forex växlingskontor nära dig

Tillbaka till mobilize.se

Valutakurser från Forex Bank



Tjänsten är beta. Testa gärna med mobilen genom att skriva in mobilize.se/valuta