Hem Blogg Snabblån Elpriser Pris Badplatser Serier Korsord Synonym Valutaomvandlare På TV Kartor Golfklubbor Högskoleprovet Bokmärk sidan
 
Växelkurs

Växelkurs

Testa gärna vår valutaomvandlare. Genom vilken du kan omvandla olika växelkurser till annan växelkurs.

Kod Land Valuta per KöperSäljer100 SEK
i valuta
USDUSAAmerikanska Dollar17,82838,618611,60
AEDFörenade ArabemiratenArabiska Dirham12,11662,409141,51
AUDAustralienAustralienska Dollar16,24416,872214,55
BSDBahamasBahamas Dollar16,86978,911311,22
BBDBarbadosBarbados Dollar13,78094,508622,18
BRLBrasilienBrasilianska Real12,39842,826335,38
BGNBulgarienBulgariska Lev14,68305,211419,19
CLPChileChilenska Peso10,01160,01407 142,86
DKKDanmarkDanska Kronor11,22811,340674,59
BHDBahrainDinar119,622723,65034,23
DOPDominikanska RepublikenDominikanska Peso Oro10,16230,1912523,01
EGPEgyptenEgyptiska Pund10,43900,5853170,85
GBPStorbritannienEngelska Pund19,938211,05969,04
EEKEstlandEstniska Kroon10,61950,6809146,86
EUREurolandEuro19,200210,08689,91
FJDFijiFiji Dollar13,67134,515822,14
PHPFilippinernaFilippinska Peso10,14660,1748572,08
GMDGambiaGambianska Dalasi10,16460,2111473,71
HKDHongkongHongkong Dollar10,99441,119189,36
INRIndienIndiska Rupee10,11700,1404712,25
IDRIndonesienIndonesiska Rupiah1000,05630,0680147 058,82
ISKIslandIsländska Krónur10,06920,08161 225,49
ILSIsraelIsraeliska NewSheqel12,10292,449240,83
JPYJapanJapanska Yen1007,13597,80481 281,26
JODJordanienJordanska Dinar110,652012,62687,92
CADKanadaKanadensiska Dollar16,21426,761214,79
KESKenyaKenyanska Shilling10,07000,08661 154,73
CNYKinaKinesiska Yuan11,16911,315776,01
KRWSydKoreaKoreanska Won10,00660,007912 658,23
HRKKroatienKroatiska Kuna11,22851,382572,33
KWDKuwaitKuwait Dinar124,904229,44113,40
LVLLettlandLettiska Lats111,996213,43577,44
LTLLitauenLitauiska Litas12,58142,945133,95
MYRMalaysiaMalaysiska Ringgit11,80642,056048,64
MURMauritiusMauritius Rupee10,22530,2719367,78
MXNMexicoMexicanska Peso10,43730,5034198,65
NOKNorgeNorska Kroner10,97611,066193,80
NZDNya ZeelandNya Zeeländska Dollar15,69096,404415,61
PLNPolenPolska NewZloty12,13212,399441,68
RONRumänienRumänska Lei (new)11,93772,283443,79
RUBRysslandRyska Rubel10,11990,1520657,89
SARSaudiarabienSaudiarabiska Riyal11,95872,306843,35
CHFSchweizSchweiziska Francs18,07788,765911,41
SGDSingaporeSingapore Dollar15,48956,393515,64
SKKSlovakienSlovakiska Koruna10,35180,3839260,48
LKRSri LankaSri Lankanska Rupee10,05720,06731 485,88
SEKSverigeSvenska kronor11,00001,0000100
ZARSydafrikaSydafrikanska Rand10,59050,6645150,49
TWDTaiwanTaiwanesiska New Dollar10,24790,2947339,33
THBThailandThailändska Baht10,22860,2681373,00
CZKTjeckienTjeckiska Koruna10,35540,3955252,84
TTDTrinidad & TobagoTrinidad & Tobago Dollar11,10281,333674,99
TRYTurkietTurkiska nya Lira12,21852,525039,60
HUFUngernUngerska Forint10,03050,03392 949,85
XCDÖst KaribienÖst Karibiska Dollar12,79063,337229,97



Hitta Forex växlingskontor nära dig

Tillbaka till växelkurs

Tillbaka till mobilize.se

Valutakurserna kommer från Forex Bank

Tjänsten är beta. Testa gärna med mobilen för att se en valutakurs var du än är genom att skriva in mobilize.se/valuta/växelkurs/?sess=ig50prlj4vtmra19ftj08e9s75